«Луганським цифровим комунікаціям» оголошено попередження

19.09.2011

На засіданні 6 липня ц.р. Національна рада визнала недотримання ТОВ „Луганські цифрові комунікації” умов ліцензії в частині «Територія розташування багатоканальної телемережі (розповсюдження програм)» та оголосила компанії попередження.

Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України звернулося до Національної ради з пропозицією вжити заходів до ТОВ „Луганські цифрові комунікації”, м. Луганськ, у зв’язку із зафіксованими в діяльності ліцензіата порушеннями законодавства України.

На підставі перевірки, проведеної Антимонопольним комітетом України, встановлено, що товариство здійснювало діяльність із надання послуг провайдера програмної послуги у місті Луганську поза межами території, визначеної в ліцензії, що є порушенням пункту а) частини 1 статті 59 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

Національна рада зобов’язала ліцензіата протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства, після чого впродовж двох тижнів надати до Національної ради звіт.

До цього Товариство „Луганські цифрові комунікації” вже мало одне попередження за порушення умов ліцензії у частині „програмна концепція мовлення”, отримане в грудні 2010 р.

Під час розгляду питання з’ясувалося, що компанія вже переоформила ліцензію і внесла зміни щодо території розповсюдження програм, тобто зафіксовані порушення вже виправлені. Голова Національної ради Володимир Манжосов запропонував керівникові компанії, який нещодавно обійняв цю посаду, у визначений термін подати звіт про усунення порушень і звернутися до Національної ради із заявою про скасування санкції, відповідно до визначеного порядку.