Ліцензії на мовлення ТОВ «ТРК «Пілот-Україна» анульовано в судовому порядку

23.04.2019

18 квітня цього року П’ятий апеляційний адміністративний суд відмовив ТОВ «ТРК «Пілот-Україна» (FM-радіостанції «LOUNGE FM» і «Радіо Next») у задоволенні апеляційної скарги і залишив рішення суду першої інстанції без змін. Таким чином, позовні вимоги Національної ради щодо анулювання ліцензій на мовлення цієї компанії були задоволені.

ТОВ «ТРК «Пілот-Україна» входило до групи «УМХ». 5 жовтня 2017 року Національна рада розглядала заяви про переоформлення ліцензій цього мовника і результати позапланових перевірок та ухвалила рішення про звернення до суду з позовом про анулювання ліцензій на мовлення радіостанцій «LOUNGE FM» і «Радіо Next» (ліцензії НР від 11.09.2015 № 00513-м і від 11.09.2015 № 00514-м).

Причиною такого рішення Національної ради стало недотримання мовником вимог законодавства щодо прозорості структури власності і невчасне подання заяв про переоформлення ліцензій у зв’язку з її зміною.

Позовні вимоги Національної ради були задоволені 13 грудня 2018 року рішенням Одеського окружного адміністративного суду.

ТОВ «ТРК «Пілот-Україна» не погодилося з рішенням суду першої інстанції і звернулося з апеляційною скаргою до П’ятого апеляційного адміністративного суду.

Цей суд своєю постановою від 18  квітня 2019 року відмовив у задоволенні апеляційної скарги і рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Отже, ліцензії на мовлення ТОВ «ТРК «Пілот-Україна» анульовано.