Лауреатів «Телетріумфу» визначатимуть понад сто експертів

24.10.2011

Під час брифінгу представники Оргкомітету Національної телевізійної премії «Телетріумф» розповіли, яким чином будуть оцінюватися роботи. Чітких критеріїв оцінки немає. Вибір базуватиметься на професійній думці експертів, що увійдуть до журі.

Однак було зазначено, що є вимоги до самих експертів. Це повинні бути люди з досвідом роботи на телебаченні або студії-виробнику, дизайні, журналістиці, і хто має фахове визнання у цій галузі. Серед понад ста цьогорічних експертів близько 40% – переможці попередніх «Телетріумфів».

Спосіб оцінювання не відрізнятиметься від практики останніх років. Кожен експерт переглядає конкурсну роботу у своєму спеціальному інтернет-кабінеті на сайті «Телетріумфу» і виставляє оцінки. Ті претенденти, що наберуть найбільше голосів, потрапляють у шорт-лист, який буде оголошений публічно.

Шорт-лист буде наданий Міжнародною незалежною аудиторською компанією «Ernst & Young», яка упродовж останніх років проводить незалежний аудит голосування. Дані про голосування – закриті, всі результати зберігаються на сервері, доступ до них мають лише представники компанії. Під час урочистої церемонії серед зазначених у шорт-листі номінантів буде визначено переможця. До останньої миті ніхто не знатиме, хто стане лауреатом і отримає переможну статуетку «Телетріумфу».

Нагадаємо, що «Телетріумф» – перша українська премія в галузі телебачення, яка щороку відзначає найкращих митців у цій сфері. Премія «Телетріумф» присвячена людям телебачення, тим, хто кожного дня творить для глядача цікаву й захоплюючу картинку в телевізорі. Започаткований 2001 року, конкурс набирає обертів та стверджується у статусі головної події року для телевізійників і їхньої аудиторії.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada.