Латвійський телеканал «MEGOGO LIVE» можна ретранслювати на території України

08.08.2019

Національна рада внесла телеканал «MEGOGO LIVE», зареєстрований у Латвійській Республіці, до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та  законодавства України. Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 8 серпня.

Стосовно цього телеканалу до Національної ради звернулося ТОВ «МЕГОГО» (SIA «MEGOGO», країна реєстрації – Латвійська Республіка).

Національна рада проаналізувала документи і програмне наповнення і з’ясувала, що програма «MEGOGO LIVE» транслюється 24 години на добу, мови передач – англійська, російська, українська. Реклами та іншої комерційної інформації під час моніторингу не зафіксовано. Також немає порнографічних передач і фільмів, демонстрування яких заборонено на території України.

Телеканал транслює програми розважального спрямування – культурологічні, розважальні, музичні передачі, реаліті-шоу, спортивні події, музичні новини, телевізійні шоу та фільми.

ТОВ «МЕГОГО» має дозвіл на транскордонне комерційне телевізійне мовлення програми «MEGOGO LIVE», виданий Національною радою електронних засобів масової інформації Латвійської Республіки, терміном до 15 травня 2029 року.