Лариса Мудрак: „Ключовою фігурою регіонального сегменту інформаційного ринку є представник Національної ради в області”

19.09.2011

Про напрямки та перспективи роботи представників Національної ради з телерадіоорганізаціями, зокрема з питань ліцензування, розповіла на нараді у Дніпропетровську заступник голови Національної ради Лариса Мудрак

Крокуючи в ногу з технічним прогресом, нині індустрія намагається знайти ефективні шляхи втілення новітніх тенденцій у життя. На її думку, регуляторний орган, основним завданням якого є розвиток телерадіоінформаційного простору, має всіляко сприяти цим процесам.

„Ключовою фігурою регіонального сегменту інформаційного ринку є представник Національної ради в області, – сказала вона, – і він має глибоко знати, розуміти і аналізувати ситуацію, що розвивається. Бути куратором і консультантом, носієм новітніх знань”, – переконана Лариса Мудрак.

За її словами, результати цьогорічної атестації показали, що, не зважаючи на наявність усіх необхідних інструментів, жоден представник не виконує ці функції у повному обсязі. У зв’язку з цим Національна рада встановила шестимісячний термін для кожного представника для оптимізації роботи в регіонах.

„У вас є розуміння та підтримка з боку членів Національної ради та керівництва апарату, – запевнила вона представників в областях, – Ваше головне завдання – підняти свою роботу на вищий рівень, стати не статистом, а повноцінним гравцем на своїй території, оправдати довіру держави”, – підсумувала Лариса Мудрак.