Лариса Мудрак: «Форум видавців» – це унікальна арт-перлина, яка потребує державної підтримки

18.04.2013

Під час брифінгу Національної ради 17 квітня заступник голови Національної ради Лариса Мудрак нагадала журналістам, що відомому книжковому бренду «Форуму видавців» виповнюється 20 років.

«Це міжнародний книжковий форум, найбільший, я б сказала – найпрезентабельніший з точки зору видавничої справи. Національна рада не просто підтримує цю громадську організацію, а й уклала з нею торік меморандум про співпрацю. З травня ми розпочнемо активне сприяння щодо підготовки заходів «Форуму видавців», – сказала вона.

«Форум видавців» проводить комплекс виставкових, ярмаркових, просвітницьких заходів, мистецьких та благодійних акцій, скерованих насамперед на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесення престижу української книги в суспільстві.

Лариса Мудрак звернулася до журналістів і мовників щодо підтримки цього заходу: «Я вважаю, що це унікальна наша арт-перлина з фактичною можливістю презентації книжкової справи в Україні, яка потребує не просто державної опіки, а державної підтримки і державного сприяння».

Вона повідомила, що буде проведено цілу низку заходів, зокрема, прес-конференцію за підтримки Національної ради щодо старту форуму. «Сподіваємося, що побачимо всіх тих, хто розуміє важливість такої підтримки, яка має бути ініційована і державними органами, і самими мовниками. Я переконана, що підтримка сегменту, який торкається громадських ініціатив, – це і виклик для кожної державної телерадіоорганізації, і її обов’язок, а от власне щодо приватних – це якраз їх поклик, їх розуміння повного сприяння і допомоги», – зауважила заступник голови Національної ради.

У рамках «Форуму видавців» з 17 по 19 травня у Львові проходитиме VII Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

«Власне, ми будемо підтримувати і його. Дитяча тема є в пріоритетах, якими ми опікуємося. Але тільки разом із мовниками ми можемо її реалізовувати», – зазначила Лариса Мудрак.

Докладніше про Львівський міжнародний дитячий фестиваль тут
http://childrenfestival.org.ua/