Київський апеляційний адміністративний суд виніс ухвалу на користь Національної ради у справі за позовом ТОВ «ТРВК «Мастер»

18.07.2017

Київський апеляційний адміністративний суд 10 липня виніс ухвалу, якою відмовив у задоволенні апеляційної скарги ТОВ «ТРВК «Мастер» (позивні «Вести.Радио», частота 100,5 МГц у м. Харкові) і залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Перед цим Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув справу за позовом ТОВ «ТРВК «Мастер» до Національної ради про визнання протиправним і скасування рішення від 17.07.2014 № 265, яким до компанії застосовано санкцію «оголошення попередження». Судом ухвалено рішення щодо відмови в задоволенні позовних вимог.

Суд апеляційної інстанції, в якому ліцензіат вирішив оскаржити рішення регулятора, виніс ухвалу на користь Національної ради, залишивши рішення Окружного адміністративного суду м. Києва без змін.

Таким чином, рішення Національної ради від 17.07.2014 № 265 щодо застосування до ліцензіата санкції «оголошення попередження» визнано судом законним і обґрунтованим.

Фото з сайту foodsafetynews.com