Кримська філія НСТУ увійшла до складу УПП і стала обов’язковою для всіх провайдерів країни

18.05.2017

РЕГУЛЯТОРНИЙ ОРГАН ВНІС ЗМІНИ ДО ВЛАСНИХ РІШЕНЬ, ЯКИМИ ВИЗНАЧЕНО СКЛАД УНІВЕРСАЛЬНОЇ ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ ДЛЯ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ОБЛАСТЕЙ ТА ОБЛАСНИХ ЦЕНТРІВ. НА ПРОХАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ НСТУ ЗУРАБА АЛАСАНІЇ ДО УПП ВНЕСЕНО КРИМСЬКУ ФІЛІЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ СУСПІЛЬНОЇ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ УКРАЇНИ – «UA: КРИМ».

18 травня регуляторний орган вніс зміни до власних рішень, якими визначено склад універсальної програмної послуги для території України, областей та обласних центрів. На прохання голови правління НСТУ Зураба Аласанії до УПП внесено Кримську філію Національної суспільної телерадіокомпанії України – «UA: КРИМ».

Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що ухвалені рішення забезпечать трансляцію кримського телеканалу у всіх кабельних мережах України без винятку. «Таким чином, буде забезпечено контентом про Крим, про ситуацію в Криму всіх переселенців, які виїхали з Криму, які живуть сьогодні у всіх областях України. І цей телеканал буде об’єднувати суспільство навколо теми звільнення всіх в’язнів, осіб, які ув’язнені Російською Федерацією, і повернення Криму під юрисдикцію України», – зазначив він.

Зі свого боку Зураб Аласанія сказав про те, що звернення до Національної ради з таким проханням було висловом  громадянської позиції суспільного мовника, щоби в День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу зробити те, що нині під силу і на що готовий суспільний мовник.