Кращі слухачі студії «Разом» вирушили на журналістську зміну в «Молоду гвардію»

19.09.2011

15 років у телевізійному просторі Полтавщини лунають голоси юних кореспондентів та ведучих дитячої студії телебачення ОДТРК «Лтава». Нині в студії «Разом» у трьох вікових групах опановують телевізійну справу 60 дітей.

Цей структурний підрозділ телебачення повноцінно і професійно працює поряд із фаховими журналістами, операторами, відеоінженерами тлерадіокомпанії «Лтава», навчаючись та використовуючи на практиці досвід і допомогу старших колег.

Відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної адміністрації по-особливому відзначив роботу студійців: тринадцятеро кращих із них отримали можливість взяти участь у теметичній мас-медійній зміні, яка триватиме з 5 по 25 березня в Одесі у Всеукраїнському дитячому оздоровчому центрі «Молода гвардія».

Перед від’їздом відбулася дружня зустріч делегації юних журналістів із генеральним директором телерадіокомпанії «Лтава» Миколою Ляпаненком.

Його доброзичливі фахові поради обов’язково стануть у пригоді кожному студійцю не лише під час журналістської зміни, а й загалом у житті, адже для більшості слухачів студії «Разом» професійний життєвий шлях починається саме на телекомпанії «Лтава».