Корейська аудіовізуальна продукція може зацікавити українські телеканали

24.09.2015

У рамках навчальної програми із цифрового мовлення для експертів ІСТ (Digital Broadcasting Intensive Course) начальник управління контролю та аналізу телерадіомовлення Національної ради Роман Кіфлюк взяв участь у Міжнародній виставці телевізійного контенту, яка проходила 9 – 11 вересня 2015 року в Сеулі (Південна Корея).

 Нині Корея є одним із найбільших виробників якісного телепродукту в Азії. Учасники програми мали можливість поспілкуватися з представниками  понад ста кращих  корейських компаній-виробників. Окрім того, на виставці були присутні провідні телерадіокомпанії не лише Азії, а й світу.

Окремо слід зазначити про державну підтримку виробництва і розповсюдження телевізійної продукції, оскільки держава вважає, що все, вироблене в Кореї, є суспільним надбанням, і бере активну участь у його популяризації. Корейська асоціація підтримки радіо (http://www.rapa.or.kr) створила Контент-Банк (http://kcontentbank.com), в якому після реєстрації можна переглянути всі зразки корейської аудіовідеопродукції, зв’язатися з правовласниками та придбати права для її показу. Такий ресурс досить зручний у користуванні, оскільки відразу можна переглянути продукт різних виробників, яка посортований за жанрами.

Для можливої подальшої співпраці між телерадіокомпаніями України і Кореї працівник Національної ради привіз зразки телевізійних фільмів, серіалів, навчальних програм, дитячих передач, мультфільмів. У разі зацікавлення з переліком контактних осіб та зі зразками продукції можна ознайомитися, звернувшись за тел. 278-48-41 або на e-mail: r.kifliuk@nrada.gov.ua