Контент для дітей: які потреби і на що орієнтуватися. Анонс круглого столу

22.05.2024

29 травня Національна рада спільно з Національним комітетом Програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх» (IFAP) проведуть круглий стіл на тему «Як говорити з дітьми зрозумілою для них мовою?». Ітиметься про те, якими мають бути програми для дитячої аудиторії, як війна впливає на дітей, як можна формувати психологічну стійкість, про особливості сприйняття дітьми медіаконтенту тощо.

Круглий стіл відбуватиметься в рамках проєкту Національної ради «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство».

До участі в заході запрошені медіаменеджери, продюсери, редактори, журналісти, представники студій-виробників контенту, громадськість, яка опікується розвитком і вихованням дітей, фахові психологи.

Представники суб’єктів у сфері медіа також поділяться своїм досвідом створення програм для дітей, розкажуть про те, як вони працюють з дитячою аудиторією.

Дата проведення круглого столу: 29 травня 2024 року, 11.00 – 14.00.

Місце проведення: інформаційна агенція Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Учасників круглого столу вітатимуть:

  • Ольга Герасим’юк, голова Національної ради, голова Національного комітету IFAP;
  • Олена Ніцко, відповідальна секретарка, членкиня Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Дар’я Герасимчук, радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації;
  • Ірина Констанкевич, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Медіа, які бажають приєднатися до круглого столу, можуть зареєструватися у секторі роботи з громадськими об’єднаннями, органами співрегулювання та суспільним мовником, написавши на адресу sectornru@nrada.gov.ua до 18 год. 27 травня. Вам буде надіслано посилання, щоб приєднатися до заходу.

Акредитація. Медіа, які мають бажання висвітлити круглий стіл, просимо акредитуватися у відділі комунікацій та зв’язків з медіа за телефоном (044) 278-75-75, (099) 308-01-02 або електронною поштою presstvr@nrada.gov.ua до 18 год. 28 травня.