Конференцію з обрання члена Наглядової ради суспільного мовника у сфері фізичного виховання та спорту буде проведено у другій половині травня

13.05.2021

На засіданні регуляторного органу 13 травня було вирішено  провести Конференцію громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту у період з 21 по 28 травня та внести зміни до Календарного плану підготовки та проведення Конференції, затвердженого рішенням Національної ради від 10.12.2020 № 1573.

 Конференцію з обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту було заплановано, відповідно до затвердженого Національною радою Календарного плану, на 23 березня. Оскільки Київ було віднесено до «червоної» карантинної зони і в місті запроваджено суворий карантин, регулятор був змушений перенести конференцію до зняття жорстких карантинних обмежень.

Відповідно до Календарного плану зі змінами, Конференція у цій сфері має відбутися у період з 21 по 28 травня, а з 26 травня по 4 червня регулятор повинен ухвалити рішення про обрання членом Наглядової ради НСТУ кандидата від громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту.