Конференції громадських об’єднань для обрання членів Наглядової ради НСТУ відбудуться у період з 25 січня по 4 лютого

03.02.2021

Національна рада звертає увагу громадських об’єднань та асоціацій, які братимуть участь в обранні членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, що конференції відбудуться за таким графіком: у сфері освіти і науки – 25 січня, у сфері забезпечення прав національних меншин – 26 січня, у сфері захисту прав осіб з особливими потребами – 1 лютого, у сфері захисту інтересів дітей та молоді – 3 лютого, у творчій сфері – 4 лютого.

Конференції розпочинатимуться об 11:00 і проходитимуть у приміщенні Українського радіо, що на  Хрещатику, 26, 3 поверх (центральний вхід).

У конференціях мають право брати участь керівник громадського об’єднання чи асоціації або інша уповноважена керівником особа. У разі делегування іншої, аніж керівник об’єднання особи, її повноваження мають бути підтвердженими листом за підписом керівника об’єднання.

Під час реєстрації на конференції необхідно також подати документ, що посвідчує особу представника об’єднання.

Просимо усіх учасників конференцій дотримуватися санітарних норм безпеки і бути в масці. З нашого боку буде дотримано урядових вимог для проведення цих заходів.

Рекомендуємо учасникам конференцій ще раз докладно ознайомитися із Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» і з Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень​.

Стежити за перебігом Конференції у творчій сфері можна он-лайн на YouTube-каналі Національної ради

Трансляція Конференції у сфері освіти та науки за посиланням.

Трансляція Конференції у сфері забезпечення прав національних меншин за посиланням

Трансляція Конференції у сфері захисту прав осіб з особливими потребами за посиланням.

Трансляція Конференції у сфері захисту інтересів дітей та молоді за посиланням.