Компаніям «Зеонбуд» і «Корона санрайз» оголошено попередження

24.11.2016

Національна рада 24 листопада ухвалила рішення, якими до провайдера цифрової мережі ТОВ «Зеонбуд» і ТОВ «Корона санрайс» (телеканал «ВІНТАЖ ТВ») застосовано санкції «оголошення попередження», оскільки попередніми моніторингами регулятора не зафіксовано мовлення цього каналу в багатоканальній телемережі МХ-5.

Згідно з поясненнями т.в.о. генерального директора  «Зеонбуду» Ірини Аляб’євої оператор припинив ретрансляцію сигналу мовника, оскільки той не оплачує зазначені послуги. Компанія зважилася на такий крок після судового рішення, яким, за словами І. Аляб’євої, визнно таке право компанії.

Зі свого боку засновник «Корони санрайс» Андрій Карпій звинуватив «Зеонбуд» у маніпуляціях, через які не вдалося досягнути домовленостей у фінансових питаннях.

Національна рада визнала порушення ТОВ «Зеонбуд» частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, а також порушення ТОВ «Корона санрайс» частини сьомої статті 27 та пункту а) частини 1 статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Обом ліцензіатам оголошено попередження і дано місяць, щоб привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.