Комісія з питань відновлення мовлення: Реалізація річного плану розвитку мовлення на Донеччині забезпечить найякісніше покриття регіону цифровим сигналом

10.05.2017

27 – 28 квітня член Національної ради Сергій Костинський і Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко здійснили робочий візит до Донецької області.

Метою візиту було провести додатковий моніторинг якості українського мовлення на лінії розмежування, «підготувати наступні кроки із подальшого розвитку телерадіомовлення на Донеччині», – зазначив Артем Біденко.

«За два останні роки Донецька область стала абсолютним лідером у розвитку радіомовлення серед інших областей України, – розповів Сергій Костинський. – Новий план розвитку мовлення, розроблений Комісією на 2017 рік, здатний перетворити регіон у лідера й в аспекті запровадження цифрового телебачення».

Під час візиту представники Комісії з питань відновлення мовлення відвідали окремі населені пункти на території проведення АТО –  Авдіївку, Покровськ, Світлодарськ і КПВВ «Майорське».

Під час зустрічі з головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським у Краматорську члени Комісії з питань відновлення мовлення узгодили план дій щодо розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення та організації мовлення на середніх хвилях.

Нагадуємо, розвиток мовлення в зоні проведення АТО і на територію Криму реалізується в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.

Співголовами Комісії є очільники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства інформаційної політики України і Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.