Кільком компаніям призначено позапланові перевірки

03.03.2016

За результатами моніторингів мовлення кільком телерадіоорганізаціям призначено позапланові перевірки, такі рішення ухвалено на засіданні Національної ради 3 березня 2015 року.

Так, у зв’язку із зафіксованим фактом відсутності мовлення регулятор  перевірить ТОВ «Гамма-консалтинг» із міста Києва стосовно виконання товариством частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Представник компанії, який був присутній на засіданні, пояснив, що через технічні проблеми з передачею сигналу на супутник компанія тимчасово здійснює мовлення лише у мережі Інтернет.

Через виявлені під час моніторингу ознаки порушення частини сьомої статті 27 та частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» перевірку призначено ТОВ «ТРК «Купол», м. Київ  (логотип «100+телеканал»). Мовник не дотримався умов ліцензії у частині програмної концепції, зокрема збільшивши обсяг телеторгівлі. Відповідно до умов ліцензії вона мала становити 2 год. на добу, а фактично тривала 7 год. 28 хв. на добу. Виявлено і недотримання рекламного законодавства.

Також регуляторний орган призначив позапланову перевірку кабельному мовнику ПП ТРК «НЕМО» з Білої Церкви. За інформацією провайдера програмної послуги ПАТ «Белком», у багатоканальній кабельній телемережі якого має розповсюджуватись програма ПП ТРК «НЕМО», сигнал зазначеного мовника не надходить до головної станції, тобто мовлення не здійснюється.