Керівництво Національної ради обговорило з представниками територіальних громад Чернігівщини впровадження «Радіо громад»

01.02.2022

Перебуваючи з робочим візитом у Чернігові, голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник голови Уляна Фещук, члени Національної ради Валентин Коваль і Сергій Костинський 23 березня зустрілися із представниками об’єднаних територіальних громад регіону і головами районних держадміністрацій прикордонних районів краю. Йшлося про досвід запровадження проекту «Радіо громад» у різних областях України і його переваги для громад.

«Місцеве радіо залишається прекрасним способом донесення до людей інформації про те, чим і як живе громада, а також оперативно оповіщувати місцевих жителів у разі виникнення надзвичайних ситуацій», – зауважив Юрій Артеменко.

Нині у Чернігівській області лише три комунальні радіомовники виходять у FM-діапазоні – Варвинське, Коропське та Борзнянське районне радіомовлення, повідомив Сергій Костинський. «До речі, саме Борзнянське радіо мовить цілодобово, вони приємно вражають показниками щодо квот, адже в ефірі звучать виключно українські пісні!» – сказав він.

Директор Борзнянської радіоорганізації Ірина Плющ поділилася власним досвідом щодо впровадження проекту «Радіо громад». Вона висловила підтримку такій ініціативі  Національної ради і закликала представників територіальних громад розвивати радіомовлення у власній громаді.

Нині у Чернігівській області створено 37 об’єднаних територіальних громад, це більше як 50% території регіону.