Керівникам загальнонаціональних телерадіокомпаній України

23.07.2012

Національна рада звертається до Вас із проханням та пропозицією віднайти можливість висвітлити проекти Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» – урочисту церемонію закриття Першого Київського бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, що відбудеться 30 липня ц.р. о 19.00, прес-конференцію з цієї нагоди, що проходитиме цього ж дня о 16.30. Також регуляторний орган просить надати інформаційну підтримку церемонії нагородження премією ARSENALE AWARDS, яка відбудеться 30 липня 2012 р. о 18.30, а також культурно-просвітницькій акції «Остання Ніч бієналє», розмістивши в ефірі телерадіоорганізації, яку Ви очолюєте, ролик про ці події.


ARSENALE 2012 є найзначнішою культурною подією України та увійшов до міжнародного переліку головних арт-подій світу. Його співорганізаторами є Міністерство культури України, Київська міська державна адміністрація, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал». Проект здійснюється за підтримки Президента України.


У рамках Першого Київського бієнале сучасного мистецтва вперше в Україні представлено понад 300 творів живопису, скульптури, інсталяцій. Від 100 зірок світової арт-сцени із 30 країн світу репрезентовано 402 хвилини відео-арту. 50 найактуальніших українських митців задіяні в цьому проекті.

На підставі звернення «Мистецького Арсеналу» Національна рада проаналізувала зміст роликів щодо цих подій і дійшла висновку, що вони відповідають вимогам соціальної реклами.