Канал «2+2» можна буде бачити в цифровій мережі МХ-3

25.06.2012

На засіданні Національної ради 23 червня було розглянуто і задоволено 2 заяви ТОВ „РЄАЛ ІСТЕЙТ – ТВ”, м. Київ, про переоформлення ліцензій на супутникове телебачення і на мовлення у загальнонаціональній мережі МХ-3.

Переоформлення ліцензії на супутникове телебачення спричинено зміною юридичної та фактичної адрес, власників, керівних та наглядових органів управління, оператора телекомунікацій та параметрів супутникового каналу мовлення.
Компанія перемістилася з Одеси до Києва, її власниками стали Грінтвуд інвестментс лімітед (Grintwood Investments Limited), Кіпр, та ТОВ «Гравіс-кіно», м. Київ, до цього був гр. Феодоріді Г.М.

Генеральним директором призначено Ганну Чайку, до редакційної ради увійшли Олександр Ткаченко, Ганна Чайка, Ірина Карпова, Оксана Янко-Коваленко, Ольга Шестопалова, Наталія Якимович.
Оператором комунікацій став ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр – СТБ», м. Київ. Змінилися і параметри супутникового каналу мовлення: частота 10806 МГц, символьна швидкість 30000 Ксимв./сек. Програмна концепція каналу залишилася без змін.

Також переоформлено заяву ТОВ «РЄАЛ ІСТЕЙТ-ТВ» на телевізійне мовлення в багатоканальній телемережі МХ-3. Відповідно до рішення Національної ради змінилася юридична та фактична адреса, логотип, власники, керівні та наглядові органи управління та програмна концепції мовлення.

Відтепер в ефірі глядачі зможуть бачити канал «2+2». Власники й наглядові органи ті самі, що й у супутникового каналу. У програмній концепції значно збільшено обсяг програм вітчизняного виробництва з 3 год. 20 хв. до 6 год. на добу, формат буде розважальним із фільмопоказом. Зовсім зникли інформаційно-аналітичні й публіцистичні, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі передачі, натомість в ефірі буде 9 годин 30 хвилин на добу розважально-музичних передач, 6 год. фільмопоказу, 1 год. 30 хв. передач для дітей.