Кабельному мовнику «EnTV» оголошено попередження через неподання документів про зміну структури власності

14.11.2018

Національна рада провела планову перевірку діяльності ТОВ «Телерадіоорганізація «Оріон», що здійснює кабельне мовлення під логотипом «EnTV» у м. Енергодарі Запорізької області, та на підставі її результатів вирішила на засіданні 14 листопада оголосити ліцензіату попередження.

Під час  проведення перевірки телеканалу «EnTV» регулятор з’ясував, що компанія у визначений законом термін, протягом 30 робочих днів, не подала до Національної ради відповідної заяви про переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною відомостей про органи управління (зміни відбулися 07.03.2017), власників (зміни відбулися 15.09.2016) і пов’язаних осіб (зміни відбулися 07.03.2017), а також місцезнаходження студії (зміни відбулися 09.03.2018).

Враховуючи зафіксовані в діяльності ліцензіата недотримання норм четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада ухвалила рішення визнати порушення та оголосити «EnTV» попередження. 

Протягом місяця з дня ухвалення цього рішення мовник зобов’язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.