«К1» став розважальним каналом із фільмопоказом

19.04.2012

18 квітня на засіданні Національної ради ТОВ «Телерадіоорганізація «Мульти Медіа Сервіс», що мовить під логотипом «К1», переоформлено ліцензії. Зміни стосуються ліцензій на супутникове, ефірне загальнонаціональне й цифрове телебачення.


Раніше супутникове мовлення велося у спортивно-інформаційному форматі. Тепер у всіх трьох ліцензіях зафіксований розважальний формат із фільмопоказом. Зменшилася частка програм власного виробництва, мінімальна частка національного аудіовізуального продукту. Дещо збільшилася максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва. Жанрово зменшилася частка інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, зовсім зникнуть із ефіру культурно-мистецькі передачі. Натомість з’являться розважально-музичні передачі та фільмопоказ. Української мови в ефірі буде не менше 75%.

У ліцензії на супутникове мовлення змінилися фактична адреса та адреса студії, склад редакційної ради та, відповідно, програмна концепція.

Офіс компанії тепер розташовуватиметься на вулиці Воровського, 22-а у Києві. Зі складу редакційної ради вибули Олександр БогомазОлена Савчук та Марина Скрипник. Натомість до неї увійшли Марина ЧерниченкоНадія Гемай та Олексій Ігнатьєв. Студія, що раніше розташовувалася на вулиці Щусєва, тепер переїде на вулицю Дмитрівську в Києві.

У ліцензії на загальнонаціональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-1 схожим чином змінилися склад редакційної ради та програмна концепція мовлення. В ліцензії на загальнонаціональне мережеве телебачення з використанням 27 каналів, окрім складу редакційної ради та програмної концепції, змінено ще фактичну адресу.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada