Із Днем захисників і захисниць України!

14.10.2022

Сьогодні – велике свято незламності й нескореності українського народу. Українці мужньо і безстрашно боронять свою землю від підступного і жорстокого ворога, який  марно вирішив, що може стерти нашу країну з лиця Землі.

Ми всі  самовіддано працюємо на Перемогу, однак найбільший і найвідповідальніший внесок у неї роблять наші блискучі Збройні сили. Тож найглибша  шана – захисникам і захисницям, які щодня йдуть у бій, невмируща слава тим, хто захистив нас, поклавши свою голову на полі битви…

Захищати рідну землю у нас у крові. Це наша вікова традиція.

Сьогоднішнє свято об‘єднує в собі і День українського козацтва, і День створення Української Повстанської армії, і  Покрову Пресвятої Богородиці. Наші предки – волелюбне козацтво, хоробрі повстанці – шанували Божу Матір і перед кожним воєнним походом молитовно просили Її захисту. Хоругви із зображенням Пресвятої Богородиці захисники нашої землі завжди несли на чолі війська.

Серед наших Героїв на фронтах і в окопах – багато медійників. Журналісти, оператори, фотокореспонденти, режисери та ведучі програм – зі зброєю в руках на передовій. Одночасно вони виконують і особливе завдання – фіксують на камеру всі звірства та воєнні злочини рашистів. Журналістські матеріали стають документальними свідченнями геноциду, що має місце у самому серці Європи у XXI столітті!  Ці розповіді – докази для неминучого суду над усіма російськими загарбниками.

Сьогоднішній день ми відзначаємо насамперед із надією і вірою у наших захисників і захисниць, які кожного дня б‘ють окупантів і наближають свято Перемоги!

Слава Україні, її мужнім синам і дочкам! Доземний уклін Героям!