Із 2 листопада «Воля» транслюватиме державний міжнародний телеканал «UA|TV» у своїх цифрових мережах

20.10.2015

2 листопада провайдер програмної послуги «Воля» розпочинає трансляцію у всіх своїх цифрових мережах державного міжнародного телеканалу«UA|TV». Він буде доступним у базових пакетах провайдера, а також для абонентів інтерактивного телебачення «ВОЛЯ Smart HD».

Телеканал «UA|TV» входить у систему іномовлення України й мовить он-лайн. Крім звичних телевізійних передач українською та російською мовами з англомовними субтитрами, про події в Україні глядача інформуватимуть два рухомих рядки новин англійською та російською, а також розширена інформація українською, російською, англійською, німецькою, іспанською та іншими мовами.

Сітка телеканалу спланована з урахуванням часових поясів, щоби в різний час охопити різні мовні аудиторії, максимально інформувати про події в Україні. Упродовж доби на каналі виходить 17 випусків новин, у тому числі 6 – англійською, 6 – російською і 5 – українською мовами, а також кілька годинних блоків англійською та російською.

Телеканал «UA|TV» буде  доступний абонентам «Волі» в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Новомосковську, Запоріжжі, Львові, Обухові, Полтаві, Рівному, Сумах, Українці, Харкові, Солоницівці, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах і Тернополі.