Із 19 по 25 жовтня Національна рада приймає заяви від кандидатів у правозахисній сфері, які виявили бажання увійти до складу Наглядової ради суспільного мовника

19.10.2021

До уваги керівників громадських об’єднань та асоціацій, які допущені до участі в конференції з обрання члена Наглядової ради АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у правозахисній сфері.

Допущені до участі в конференціях об’єднання подають до Національної ради кандидатури для введення до складу Наглядової ради АТ «НСТУ», до того ж одне громадське об’єднання подає лише одну кандидатуру. Це передбачено Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень (Порядок проведення конференцій).

Кандидатури до складу Наглядової ради НСТУ подаються листом за підписом керівника об’єднання чи асоціації або уповноваженої особи. До листа додаються:

1) заява кандидата за формою, визначеною в додатку 2 до Порядку проведення конференцій;

2) програма кандидата (обсягом до трьох тисяч друкованих знаків), в якій у довільній формі викладається позиція кандидата щодо пріоритетів діяльності у складі Наглядової ради АТ «НСТУ»;

3) копія документа про вищу освіту;

4) копія паспорта громадянина України (першої –  шостої сторінок та сторінки з останньою відміткою реєстрації місця проживання); у разі наявності паспорта громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, для участі в конкурсі кандидату необхідно подати фотокопію обох сторін цього паспорта.

Пакети документів від кандидатів у паперовій формі можна надіслати з 19 по 25 жовтня звичайною або кур’єрською поштою на адресу: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Документи можна також залишити у скриньці, що розміщена на першому поверсі будівлі, у робочі дні із 9:00 до 18:00, п’ятниця – з 9:00 до 17:00.

Заяви і програми кандидатів необхідно також подати в електронній формі і надсилати на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua

Телефон для довідок: 278-75-75.

Нагадаємо, що, розглянувши протоколи Громадської комісії, яка здійснювала оцінку документів громадських об’єднань та асоціацій правозахисної сфери, що були подані для участі в обранні члена наглядового органу НСТУ, Національна рада 13 жовтня ухвалила допустити до участі в конференції 32 громадські організації.