Івано-Франківська влада стає відкритішою і доступнішою для громади області

12.03.2013

вано-Франківське обласне телебачення «Галичина» транслюватиме у прямому ефірі засідання колегій та прес-конференції керівництва області. Як пояснив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, це дозволить забезпечити повну відкритість влади, а інформація, яку отримуватимуть люди, не буде викривленою. «Нам нічого боятися людей і нам нічого ховати від людей. А якщо хтось ховатиме, ми говоритимемо йому: до побачення, ти не з тієї команди», – запевнив керівник виконавчої влади області.

«Галичина» – комунальне телебачення, засноване Івано-Франківською обласною радою, яке розповсюджується в аналоговому і цифровому форматі мовлення. Цілодобовий ефір повністю або частково охоплює всі райони Прикарпаття і частково – Тернопільську область.

Телевізійна аудиторія «Галичини» – близько мільйона глядачів. А завдяки онлайн-трансляції програми компанії можуть переглядати інтернет-користувачі поза зоною дії ефірних передавачів.

Обласне телебачення «Галичина» вже транслює у прямому ефірі пленарні засідання всіх сесій Івано-Франківської обласної ради, а відтепер – і засідання колегій облдержадміністрації та прес-конференції керівництва області.