Івано-Франківська телевізійна програма «Вулиця» відзначила 10-літній ювілей і здобула головну журналістську премію міста

15.05.2013

Програма «Вулиця» Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» святкує десятиріччя з часу першого виходу в ефір. За цей період творчий колектив підготував понад півтори тисячі програм, які розповідають про минуле й сьогодення столиці Прикарпатського краю. Журналіст Іван Нікітін та краєзнавець Михайло Головатий щотижня готують для глядачів цікаві розповіді про вулиці Івано-Франківська, про будівлі, які розміщені на них, про людей, які мешкали в місті й творили його історію.

«Коли десять років тому мені запропонували долучитися до такої програми, я з радістю погодився, – розповідає Михайло Головатий. – Уже тоді в мене зібралося багато цікавої краєзнавчої інформації і дуже хотілося поділитися нею з якомога ширшим загалом. Однак я тоді навіть не підозрював, що цей проект затягнеться так надовго. Ми вже дослідили 225 вулиць Івано-Франківська. Хоча це далеко не всі, які є в нашому місті. А отже, роботи ще вистачить».

«Будь-яка програма – це не тільки авторський колектив, а й глядачі, – зазначає головний режисер ОТБ «Галичина» Володимир Кукуруза. – Якщо нашу програму дивляться стільки років, значить вона потрібна. І ми цьому радіємо».

Популярність «Вулиці» – не лише у її пізнавальності, а й в інтерактивності. Завдяки телепрограмі глядачі мають нагоду побачити на екрані й будинки, в яких вони мешкають, і своїх сусідів та знайомих. «Телебачення «Галичина» позиціонує себе як телебачення рідного краю, а який рідний край без рідної вулиці?», – запитує генеральний директор телеканалу Ольга Бабій.

За десять років творці програми заслужили і прихильність глядачів, і визнання колег. Це підтверджує і присудження цьогорічної премії імені Івана Франка у номінації «Журналістика», володарями якої стали творці програми «Вулиця» – Іван НікітінВолодимир Кукуруза та Михайло Головатий.

Хоча зупинятися на досягнутому переможці не планують і анонсують нові творчі задуми. Серед них – цикл програм про 12 найцікавіших вулиць і 14 будівель Івано-Франківська.