«Інтер» просить скасувати попередження

06.04.2015

Телеканал «Інтер» звернувся до Національної ради із заявою щодо скасування санкції «оголошення попередження», застосованої до нього рішенням регулятора від 18.02.2015 № 216. Регуляторний орган, зважаючи на це прохання, призначив позапланову перевірку компанії.

Попередження телеканалу «Інтер» було винесено за виявлені порушення Закону України «Про телебачення і радіомовлення» в частині дотримання ліцензіатом умов ліцензії, зокрема програмної концепції мовлення. Також було зафіксовано трансляцію фільму «Марьина роща 2» без державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Відповідно до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу і Положення про скасування санкції «оголошення попередження» з метою встановлення факту виправлення порушень, що стали підставою для санкції «оголошення попередження», телеканалу «Інтер» призначено позапланову перевірку.