«Інший погляд» змінює світ на краще

26.12.2012

«Ти не байдужий? Зроби соціальну рекламу – розкажи іншим про те, що тебе хвилює, зміни світ на краще». – Такий лейтмотив Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд», який відбувся у Сумах.

Мета заходу – розповісти про соціальні проблеми юних з позиції самої молоді, а також відшукати нестандартні ідеї для їх розв’язання, залучити юнаків і дівчат до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.


У роботі фестивалю взяли участь школярі, студенти вищих навчальних закладів різного рівня акредитації та молодь віком до 30 років. Серед них як представники молодіжних і дитячих громадських організацій із різних регіонів України, так і окремі особистості.


На конкурсі були представлені проекти за такими напрямами: «Друкована продукція», «Відеоролик», «Аудіореклама»,«Зовнішня реклама», «Інтернет-реклама». Характерно, що з 297 творчих робіт майже половину підготовлено для поширення на телебаченні й радіо.


Головними критеріями оцінювання стали оригінальність і креативність ідеї, якісне втілення задуму.
За підсумками конкурсного відбору визначено переможців у кожній з номінацій в окремих вікових групах.


Для учасників проведено тематичний семінар і круглий стіл за участю представників рекламних агентств та науковців, де обговорено питання стану й перспектив розвитку сучасної соціальної реклами.