Іноземну програму «TV 1000 East» буде вилучено із переліку дозволених до ретрансляції в Україні у травні

19.03.2020

Національна рада 19 березня внесла зміни до свого рішення від 20 лютого, яким вилучила іноземну програму «TV 1000 East» із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції  про транскордонне телебачення і законодавства України. Зокрема, передбачено, що вилучення цього телеканалу відбудеться через три місяці після ухваленого регулятором у лютому рішення.

Рішенням Національної ради від 20 лютого 2020 року № 236 телеканал «TV 1000 East», що має юрисдикцію Великої Британії, вилучено із переліку дозволених для ретрансляції в Україні. Ним було передбачено, що воно набуває чинності через місяць після його оприлюднення.

Член Національної ради Юрій Зіневич під час засідання повідомив, що регуляторний орган, вивчаючи питання поширення цієї іноземної програми в Україні, звернувся листом до британського регулятора медіа Ofcom, щоб остаточно прояснити деякі питання. Оскільки відповідь ще не надійшла, а тому Національна рада не може зважено оцінити всю ситуацію, було вирішено продовжити термін, коли має бути вилучена ця програма, до трьох місяців. Отже, рішення Національної ради від 20 лютого 2020 року № 236 набере чинність у травні цього року.