Інформація про скасування реєстрації

16.02.2024

Національна рада під час засідання 15 лютого ухвалила рішення про скасування реєстрації чотирьох суб’єктів у сфері медіа на їхні прохання.

На підставі статті 65 Закону України «Про медіа» скасовано реєстрацію двох лінійних медіа, що працюють без використання радіочастотного спектра:

  • ТОВ «Ми-Україна» (логотип «МИ-УКРАЇНА»), м. Київ;
  • КП «Телерадіокомпанія «Перший Західний» (логотип «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (комбіноване)», м. Львів.

Протягом десяти днів із дати ухвалення рішення регулятором медіа зобов’язані повернути до Національної ради ліцензії на мовлення.

Також скасовано реєстрацію двох провайдерів аудіовізуальних сервісів:

  • ТОВ «Ультралінк», м. Київ, – працювало у Печерському та Подільському районах Києва. На підставі рішення Національної ради ліцензію НР № 00639-п від 03.11.2017 вважати недійсною;
  • фізичній особі-підприємцю Котовському А. О. – надавав свої послуги у Мирнограді Донецької області. На підставі рішення Національної ради ліцензію НР № 00458-п від 10.08.2016 вважати недійсною.

Компанії мають припинити надання свого медіасервісу упродовж одного дня із дня отримання повідомлення Національної ради про скасування реєстрації, але не пізніше ніж через п’яти робочих днів із дня оприлюднення інформації про це на вебсайті медіарегулятора.