Інформація про анулювання ліцензії та скасування реєстрації

22.03.2024

Національна рада на засіданні 21 березня ухвалила рішення про анулювання ліцензії та скасування реєстрації суб’єктів у сфері медіа.

У зв’язку із закінченням строку дії ліцензії на мовлення НР № 00883-м від 30.10.2016 ТОВ «Телерадіокомпанія МСТ» (логотип «МСТ») звернулося до регулятора з проханням анулювати її. Місцевий мовник працював цілодобово з використанням радіочастотного спектра на 10 ТВК у Марганці Дніпропетровської області.

Протягом трьох робочих днів із дня ухвалення рішення до Реєстру суб’єктів у сфері медіа будуть внесені відповідні зміни.

Також Національна рада відповідно до статті 65 Закону України «Про медіа» скасувала реєстрацію ТОВ «Мьюзік бокс Україна» (логотип «MUSIC BOX»), м. Київ, про що клопотала компанія.

На підставі ліцензії НР № 01165-м від 14.09.2017 (супутникове телебачення) лінійне медіа здійснювало мовлення без використання радіочастотного спектра. Компанію зобов’язано повернути до Національної ради ліцензію протягом десяти днів після ухвалення рішення.

Також вона має припинити надавати відповідний медіасервіс упродовж одного дня з дня отримання повідомлення Національної ради про скасування реєстрації, але не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення інформації про це на вебсайті медіарегулятора.