Інформація для компанії, яка 7 березня братиме участь у конкурсі на місцеве мовлення у мережі МХ-5

22.02.2024

Національна рада інформує ТОВ «Контент менеджмент груп», м. Луцьк Волинської області, про проведення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення ефірної багатоканальної електронної комунікаційної мережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) місцевої/регіональної територіальної категорії.

Засідання Національної ради відбудеться 7 березня 2024 року об 11:00 у режимі реального часу (онлайн).

Взяти участь у засіданні Національної ради можна у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2 або у приміщенні представника Національної ради у вашій області, контакти якого Ви можете отримати у відділі регіональної політики у сфері медіа та організації роботи представників Національної ради за телефонами: (044) 279-99-33, (044) 278-74-11.

Участь у засіданні відбувається шляхом:

  • у приміщенні Національної ради з використанням її технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) зі спеціально обладнаного місця;
  • на клопотання щодо участі у приміщенні секретаріату представника Національної ради з використанням технічних засобів Національної ради у режимі реального часу (онлайн);
  • на клопотання щодо участі у режимі реального часу (онлайн) з використанням власних технічних засобів особи, зокрема через мережу Інтернет, з використанням технології віддаленої ідентифікації особи представника суб’єкта у сфері медіа.

Клопотання про участь у засіданні Національної ради у режимі реального часу (онлайн) надсилається не пізніше ніж за день до початку засідання на офіційну адресу Національної ради nrada@nrada.gov.ua. Воно повинно містити:

  • дату засідання Національної ради,
  • номер питання порядку денного (за наявності),
  • назву суб’єкта у сфері медіа,
  • прізвище, ім’я, по батькові представника медіа, його посаду,
  • контактний номер мобільного телефону,
  • електронну адресу для отримання посилання для участі у засіданні Національної ради у режимі реального часу (онлайн).

Клопотання повинно бути у форматі PDF і підписане за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Під час реєстрації учасники засідання Національної ради у режимі реального часу (онлайн) підтверджують свою особу на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та підтверджують свої повноваження щодо участі у засіданні.

Реєстрація учасників на засідання Національної ради розпочинається за годину та завершується за 15 хвилин до початку засідання.

Представництво суб’єктів у сфері медіа на засіданні Національної ради має бути забезпечено на рівні не нижче керівників таких суб’єктів або осіб, уповноважених представляти їх інтереси.

Ризики технічної неможливості участі (переривання зв’язку тощо) у засіданні з використанням власних технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) несе учасник засідання, який подав клопотання про участь у засіданні Національної ради у зазначений спосіб. Вказані обставини не є підставою для перенесення розгляду питання, крім випадку, коли технічні проблеми призвели до неможливості подальшого проведення засідання Національної ради, яке відбулось онлайн.

Відсутність учасників конкурсу чи їх представників під час розгляду та ухвалення рішення щодо поданих на конкурс заяв, визначення переможця конкурсу не є перешкодою для розгляду та ухвалення відповідних рішень Національною радою.