ICTV продовжено термін дії ліцензії

21.02.2013

Регулятор продовжив на сім років термін дії ліцензії на мовлення (ефірне загальнонаціональне телебачення з використанням 28 телеканалів у 17 областях України) ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV). Таке рішення ухвалено на засіданні 19 лютого цього року. Водночас програмна концепція стосовно мови була увідповіднена Закону України «Про засади державної мовної політики».

Також було переоформлено дві ліцензії мовника. Перша – на супутникове мовлення, телебачення, логотип: «зірка ICTV» – у зв’язку зі зміною оператора телекомунікацій, параметрів супутникового каналу мовлення, програмної концепції мовлення. В останній, зокрема, зазначено формат – інформаційно-розважальний із фільмопоказом. Також збільшено на одну годину обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач та зменшено на такий самий відрізок час дитячих передач. Структуровано категорії інше, фільмопоказ.

Друга ліцензія – на ефірне загальнонаціональне телебачення: мережа із 7 телеканалів. Зміни стосувалися програмної концепції мовлення, зокрема зміни формату з розважально-інформаційного на інформаційно-розважальний із фільмопоказом, кореляції тривалості інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач і дитячих програм, часток програм власного виробництва, національного аудіовізуального продукту, аудіовізуальної продукції іноземного виробництва.

Крім того, розглянувши матеріали планової перевірки мовлення в багатоканальній телемережі МХ-1, ухвалено рішення взяти до відома наявність порушень. Перевіркою зафіксовано незначні відхилення у програмній концепції. Ліцензіата зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов чинної ліцензії та законодавства й упродовж двох тижнів після цього подати регулятору звіт, завізований представником Національної ради.