Громадськість може надати свої пропозиції до проєкту Змін до Положення про скасування санкції «оголошення попередження»

24.12.2020

Національна рада винесла на громадське обговорення проєкт Змін до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України. Цей регуляторний акт розроблено для позасудового скасування санкції «оголошення попередження» телерадіоорганізаціям і провайдерами програмної послуги. Чинне Положення потребує додаткової адаптації та  аналізу у зв’язку із труднощами його застосування. Пропозиції та зауваження до проєкту Змін регулятор прийматиме протягом місяця з дня його оприлюднення.

 У розробленому проєкті Змін до Положення про скасування санкції «оголошення попередження» пропонується удосконалення регуляції щодо визначення ситуацій, в яких санкцію «оголошення попередження» можливо через певний час скасувати та ті, які за будь-яких обставин лишатимуться. Також передбачається корегування процедури реалізації  можливості звернення щодо скасування застосованої регулятором санкції. Зокрема, додатково обговорюватиметься питання – які документи повинен надати ліцензіат для ухвалення Національною радою відповідного рішення та за яких умов це відбуватиметься.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта можна надавати протягом місяця у письмовій та електронній формах за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, е-mail: nrada@nrada.gov.ua.