«Громадське радіо» і «Армія FM» просять прорахувати нові частоти

07.07.2016

На прохання низки телерадіоорганізацій щодо прорахунку та освоєння нових каналів мовлення, зміни технічних характеристик діючих каналів мовлення Національна рада замовить у ДП «Український державний центр радіочастот» висновки щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

Так, регулятор замовить прорахунок 7 нових частотних присвоєнь для «Армії FM» (Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України) в діапазоні 88,0 – 108,0 МГц із метою організації військового радіомовлення у зоні проведення АТО в Донецькій та Луганській областях і 24 нових частотних присвоєнь для ПГО «Громадське радіо» в діапазоні 87,5 – 108,0 МГц у різних населених пунктах країни.

Також про перерахунок на цифровий стандарт мовлення у стандарті DVB-T2 просять компанії, що нині мовлять у стандарті DVB-T – «Ера-продакшн» (41 ТВК у Києві) та «Експрес-інформ» (43 ТВК у Києві). Нагадаємо, на засіданні 23 червня Національна рада продовжила термін дії ліцензій цим компанія, зобов’язавши їх до 31 грудня цього року перейти на стандарт DVB-T2.

Крім того, було замовлено прорахунок зміни потужності та каналу мовлення радіоелектронних засобів мовлення для Національної телекомпанії України.