Громадське обговорення проєкту Порядку формування Переліку програм іноземних ТРО, що ретранслюються, продовжено до 3 жовтня

03.09.2020

На засіданні 3 вересня Національна рада вирішила продовжити строк громадського обговорення проєкту Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Відповідно, пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта можна надсилати до 3 жовтня 2020 року.

Громадське обговорення Проєкту Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, тривало місяць з 31 липня. Це регуляторний акт, що визначає механізм реалізації положень Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо ретрансляції на території України програм іноземних телерадіоорганізацій, які отримали дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію держави-члена Європейського Союзу або держави, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. Національна рада винесла його на громадське обговорення з метою розроблення процедури, яка поки не визначена, а саме: порядок внесення каналів до переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції, і їх вилучення з нього.

По закінченню кінцевого терміну обговорення, керуючись статтями 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і частиною другою статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», регулятор вирішив продовжити його строком ще на місяць.

Зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акта можна надавати у письмовій та електронній формах за адресою: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, е-mail: nrada@nrada.gov.ua.