Громадська рада обговорила впровадження цифрового телебачення та План розвитку

19.09.2011

16 грудня відбулося чергове засідання Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. На ньому були присутні члени Громадської ради Олексій Безгін, Олександр Глущенко, Олександр Макарський, Павло Моісеєв, Оксана Приходько, Ігор Розкладай, Андрій Соломаха, Олег Фіалко. Участь у засіданні взяли також члени Національної ради Євген Баранов та Микола Фартушний.

На засіданні було розглянуто два питання:

1. Проблема відсутності чітких та зрозумілих технічних норм щодо впровадження цифрового ефірного наземного телевізійного мовлення в Україні та шляхи вирішення проблеми.

2. Обговорення Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору України.

За результатами розгляду першого питання було ухвалено рішення щодо необхідності розробки та затвердження технічних норм щодо впровадження цифрового телевізійного мовлення в нашій державі (рішення невдовзі буде оприлюднено на веб-сайті Національної раді у пункті меню „Громадська рада”).

Після обговорення другого питання члени громадської ради вирішили підготувати на наступне засідання проект рішення, що міститиме рекомендації Національній раді щодо Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору України.

Проведення наступного засідання Громадської ради планується 27 січня 2011 р.