Громадська комісія розпочала оцінку документів громадських об’єднань, що діють у сфері фізичного виховання та спорту

09.02.2021

9 лютого розпочала роботу Громадська комісія, утворена для оцінки документів громадських об’єднань та асоціацій, які мають намір взяти участь в обранні члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від сфери фізичного виховання та спорту. До складу Громадської комісії увійшли представники громадських рад, що діють при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітеті телебачення та радіомовлення і Міністерстві молоді та спорту,   всього 9 членів. На участь у конференції надійшли заяви від 9 організацій.

Комісія має оцінити відповідність громадських об’єднань вимогам Закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», які дають право таким громадським організаціям далі брати участь у конференції. Серед таких вимог частиною другою ст. 8 цього Закону визначено: статус громадського об’єднання чи асоціації, діяльність у відповідній сфері щонайменше 3 роки, авторитетність їх учасників і активна діяльність, тобто організація впродовж останніх трьох років періодично, не рідше ніж кілька разів на рік, бере участь у громадських заходах щодо проблем, які наявні у відповідній сфері.

На засіданні Громадської комісії її головою було обрано Сергія Бойка, а секретарем – Олену Андрієнко.

За результатами опрацювання поданими громадськими об’єднаннями та асоціаціями документів Громадська комісія подасть Національній раді пропозиції щодо допуску громадських об’єднань до участі в конференції. На їх основі регуляторний орган ухвалить відповідне рішення.

Наступне засідання Громадської комісії відбудеться в понеділок, 15 лютого.