Голова Національної ради візьме участь у позачергових сесіях IFAP та IPDC в ЮНЕСКО

01.12.2025

Сьогодні у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі відбудуться позачергові сесії Міжурядових рад IFAP та IPDC. Під час засідань держави-учасниці обиратимуть нові склади Бюро цих органів. У роботі сесій візьме участь голова Національної ради Ольга Герасим’юк, яка очолює Національні комітети України Програм ЮНЕСКО «Інформація для всіх» (IFAP) та Міжнародної програми з розвитку комунікації (IPDC).

Нагадаємо, що 10 листопада на 43-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Самарканді було сформовано новий склад Міжурядових рад IFAP та IPDC.

Україна готова ділитися своїм досвідом у сфері комунікацій, відкрито говорити про виклики доступу до інформації в умовах повномасштабної агресії та долучатися до спільної роботи в межах цих програм.

Національна рада підтримує ініціативи ЮНЕСКО, спрямовані на зміцнення свободи слова, безпеки журналістів і стійкості незалежних медіа.


Перейти до вмісту