Голова Національної ради привітав учасників Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну»

25.05.2015

22 травня голова Національної ради Юрій Артеменко привітав учасників Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», що проходив на базі Черкаської ОДТРК, і вручив відзнаки регуляторного органу.

Генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії Михайла Калініченка було нагороджено Почесною відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Почесні грамоти Національної ради Юрій Артеменко вручив і працівникам Черкаської ОДТРК – Олені Баніній, директору програм творчого об’єднання публіцистичних програм; Вікторії Сєльовій, директору програм творчого об’єднання культурно-мистецьких, музичних та дитячих програм; Вікторії Шапошник, директору програм творчого об’єднання інформаційно-аналітичних, суспільно-просвітницьких та інших програм.

Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» проходив з 19 по 23 травня за ініціативи Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення. У його рамках визначили найкращі телевізійні та радіороботи у 7 номінаціях, серед яких про героїчну боротьбу українців проти агресора на сході України, патріотизм та гідність українського народу, жертовну волонтерську діяльність; про єднання українців, українську діаспору, єдину країну, боротьбу за незалежність і свободу; про українські перспективи, суспільні процеси, утвердження демократичних засад державності та становлення нації тощо.