«Голос «Дитятка» повинні почути всі…»

26.09.2013

Про це заявила голова журі Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» Марина Ланда під час церемонії урочистого відкриття фестивалю.

Як ми повідомляли, наприкінці вересня цей дитячий телевізійний конкурс уп’яте відкрився у Харкові.

Дітей, які беруть участь у фестивальних заходах, цікавило, ким мріяла стати в дитинстві голова журі фестивалю. На це Марина Ланда – телеведуча каналу «Карусель», автор і ведуча програм «Радіо Росії», художній керівник «Музичного театру дітей «Веселка», композитор мультсеріалу «Смішарики», відповіла: «Я хотіла бути білетеркою в кінотеатрі, щоб дивитися багато фільмів. Білетеркою я не стала, але переглянути багато фільмів мені все ж таки вдалося».

Вона додала також, що дуже любить мультик про Вінні-Пуха. А з усіх фестивалів для неї найдорожчий, звичайно ж, «Дитятко». «Щоразу, коли я приїжджаю на фестиваль, чекаю дива. Адже тут панує дивовижно щира атмосфера, тому що фестиваль створюється згуртованою родиною. Я бачила перші кроки фестивалю. А нині у нього яскравий, ні на кого не схожий, красивий голос, який, я впевнена, повинні почути всі! Я дуже хочу, щоб колись у майбутньому, відомий режисер, відповідаючи на запитання, звідки він родом, сказав, що він народився на Міжнародному дитячому фестивалі «Дитятко» у Харкові».