Гендерний профіль українських медіа

11.12.2023

У вівторок, 19 грудня 2023 року, о 12:00 годині в ІА «Укрінформ» Національна рада, у співпраці з ГО «Жінки в медіа» та Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики України, презентує результати першого в Україні дослідження «Гендерний профіль українських медіа».

Серед спікерок:

  • Ольга Герасим’юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики України;
  • Мілена Горячковська, координаторка проєктів Українського Жіночого Фонду;
  • Ліза Кузьменко, голова ГО «Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики;
  • Зоя Красовська, аналітикиня дослідження, членкиня ГО «Жінки в медіа».

Відповідно до Закону України «Про медіа» одним із пріоритетних напрямів роботи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є забезпечення гендерної рівності в медіа та убезпечення громадян України від дискримінації, зокрема за ознакою статі. У зв’язку з чим Національна рада у співпраці з ГО «Жінки в медіа», розпочала важливий проєкт зі складання гендерного профілю українських медіа. Для цього було проведено анкетне опитування. Загально проаналізовано дані щодо 206 українських медіа, у яких сумарно працює 4 820 працівників і працівниць. А також підготовлено аналіз щодо гендерної рівності в медіа як перспективи ЄС.

Реєстрація о 12:00, початок о 12:30.

Для участі офлайн за адресою: Укрінформ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, просимо зареєструватися тут.

Дивіться онлайн на YouTube-каналі Укрінформу.

Ця робота стала можливою завдяки проєкту «Мережа гендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик», що виконується Українським Жіночим Фондом за підтримки Європейського Союзу. Представлена інформація не завжди відображає погляди УЖФ та ЄС.