Галину Титиш обрано членом Наглядової ради НСТУ від громадських об’єднань, що діють у сфері освіти та науки

25.01.2021

25 січня на конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері освіти та науки, членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Галину Титиш. За результатами голосування вона набрала 46 балів.

Сьогоднішня конференція є продовженням розпочатого минулого року процесу переобрання членів Наглядової ради суспільного мовника у зв’язку із завершенням терміну їх повноважень, нагадала під час вступного слова членкиня Національної ради Тетяна Руденко. Вона відзначила великий поступ, який вдалося зробити за останні роки у процесі становлення суспільного мовлення в Україні.

«Звичайно, шлях був непростим, не все давалося легко, але сьогодні ми можемо вільно говорити про те, що в Україні справді є суспільне мовлення. Усе більше слухацької і глядацької аудиторії, нових цікавих програм, все частіше Суспільне стає прикладом для інших медіа у дотриманні журналістських стандартів. І Національна рада, яка зі свого боку також чимало зробила для становлення суспільного мовника в Україні, радо вітає такі зміни і розвиток Національної суспільної телерадіокомпанії України», – сказала вона.

З вітальними словами до учасників конференції також звернулися голова минулого скликання Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа і відповідальний секретар цього органу Вадим Міський.

Загалом у конференції взяли участь представники 12 громадських об’єднань, які висунули трьох кандидатів. Голосування за них відбувалося таємно шляхом рейтингового виставляння балів. За підсумками голосування кандидати набрали такі бали:

Галина Титиш – 46;

Любов Найдьонова – 34;

Олексій Панич – 30 балів.

Галина Титиш  є головою правління ГО «Смарт освіта», працювала журналісткою онлайн-видання «Українська правда» та  Медіа-центру «Кандидат». Пріоритетом роботи в Наглядовій раді вона назвала захист свобод в Україні, сприяння розвитку якісного освітнього та наукового-просвітницького контенту, просування принципів критичного мислення тощо.

Наступна конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері національних меншин відбудеться завтра, 26 січня.

Нагадаємо, у жовтні членами Наглядової ради суспільного мовника було обрано Оксану Романюк і Віктора Бобиренка.

Також до 1 лютого триває прийом заяв від громадських організацій для участі у конференції з обрання члена Наглядової ради у сфері фізичного виховання та спорту.