Франківський районний суд міста Львова виніс ухвалу на користь Національної ради

24.02.2017

НАЦІОНАЛЬНА РАДА 24 ЛЮТОГО, ВЗЯВШИ ДО УВАГИ ВИНЕСЕНУ ЦЬОГО ДНЯ УХВАЛУ ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ МІСТА ЛЬВОВА, ВИРІШИЛА ПЕРЕНЕСТИ РОЗГЛЯД ЗАЯВИ ТОВ «ТРК «ДИВОСВІТ» (ПОЗИВНІ «ВЕСТИ. РАДИО», ЕФІРНЕ МІСЦЕВЕ РАДІОМОВЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЧАСТОТИ 104,6 МГЦ У М. КИЄВІ) НА НАСТУПНЕ ЗАСІДАННЯ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 2 – 3 БЕРЕЗНЯ.

Національна рада 24 лютого, взявши до уваги винесену цього дня ухвалу Франківського районного суду міста Львова, вирішила перенести розгляд заяви ТОВ «ТРК «Дивосвіт» (позивні «Вести. Радио», ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 104,6 МГц у м. Києві) на наступне засідання, що відбудеться 2 – 3 березня.

Франківський районний суд міста Львова сьогодні, 24 лютого, розглянув заяву Національної ради про скасування забезпечення позову у судовій справі за позовом громадянки Бондарєвої Надії Василівни до компанії «Дивосвіт», яка була винесена суддею В. Масендичем 15 лютого, й задовольнив її.

Водночас в ухвалі зазначено, що апеляційна скарга на цю ухвалу може бути подана до Апеляційного суду Львівської області через Франківський районний суд міста Львова протягом п’яти днів із дня її проголошення. Водночас суддя В. Масендич підписав ухвалу з такою припискою: «Ухвала не набула законної сили. Оригінал знаходиться в матеріалах справи…».

Зваживши на цей факт, Національна рада, яка чітко дотримується законодавчих вимог,  вирішила перенести розгляд заяви мовника щодо продовження терміну дії ліцензії на наступне засідання.

Нагадаємо, що 16 лютого розгляд цього питання вже переносився.

Крім того, 23 лютого Національна рада відмовила продовжити термін дії ліцензії ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер», м. Харків, яка також входить до Медіа Холдингу Вести Україна.