FM-частоту 103,9 МГц у місті Ладижині Вінницької області буде виставлено на конкурс повторно

25.04.2019

На засіданні 25 квітня Національна рада розглянула питання про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,9 МГц у м. Ладижині Вінницької обл. Переможця визначити не вдалося, оскільки жоден із претендентів не набрав достатньої кількості голосів.

На участь у конкурсі заяви подали дві телерадіоорганізації − ТОВ «МЕДІА ІНВЕСТ ПРО», м. Ладижин Вінницької обл. («Подільське радіо») і ПП ТРК «Подільські комунікації», м. Ладижин Вінницької обл. («ЛАДА»), однак члени Національної ради не надали переваги жодному із них.

Основними вимогами до програмної концепції компаній було передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Обсяг мовлення –  24 години на добу.

Нагадаємо, 10 січня 2019 року Національна рада оголосила конкурс на 37 FM-частот у 16 областях України і одній середньохвильовій частоті у місті Чернігові. 18 квітня було підбито підсумки цього конкурсу і визначено переможців на 28 частотах у 15 областях України.  А розгляд питання про визначення переможця на мовлення на частоті 103,9 МГц у м. Ладижині Вінницької області було перенесено на наступне засідання Національної ради.Читайте також: