Фестиваль «Умань-медіа-майстер 2013» відбувся!

13.06.2013

Понад 150 робіт, 20 редакцій, понад 100 журналістів із Умані, Черкас, Жашкова, Монастирища, Сміли взяли участь у творчому змаганні. Це вже другий регіональний фестиваль медіа-майстерності, що проводиться в Умані з ініціативи колективу «Телекомпанії Умань», за підтримки міського голови Юрія Бодрова і приватних підприємців, яким небайдужий стан розвитку медіа-простору Черкащини. ПП «Інтерес-центр», ВАТ «Уманьпиво» цьогоріч надали допомогу в організації та проведенні фестивалю.

 До складу журі за поданням редакцій-учасників фестивалю увійшли шановані представники громад саме тих міст і районів, звідки було подано роботи. Високий фаховий рівень конкурсних матеріалів, красу української мови і великі перспективи в подальшому розвитку та вдосконаленню фахової майстерності відзначили представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Черкаській області, член Національної спілки журналістів України Надія Горбаченко і знаний в Україні й закордоном теоретик і практик української журналістики Віталій Довгич – завідувач кафедри «Укртелерадіопресінституту», головний редактор журналу «ЄвроАтлантика», експерт Інституту євро-атлантичного співробітництва. 

 Прикметно, що журналісти подали багато різнопланових робіт. 20 учасників фестивалю стали переможцями, 30 робіт були удостоєні звання «лауреата». Головну номінацію «Майстер» члени журі одноголосно віддали Заслуженому журналісту України Наталії Віргуш з газети «Черкаський край».

 А в номінації «Нові імена. Телебачення» члени журі не змогли дійти єдиної думки. Тому переможцем названо Володимира Корчагіна (КП «ТК Умань») за роботу в проекті соціальної реклами, а Олександр Плотніков (КП «ТК Умань») за програму «Життя в ритмі спорту» отримав особливе заохочення – запрошення на п’ятиденне стажування у кращого спортивного журналіста України, коментатора Валентина Щербачова.

 Так, фестиваль «Умань-медіа-майстер-2013» завершився. Та одразу було дано старт фестивалю «Умань-медіа-майстер-2014». Незабаром на сайті «Телекомпанії Умань» (www.umantv.org.ua) з’являться презентаційні матеріали редакцій-учасниць конкурсу для оцінювання й голосування вже в залік 2014 року. Тож усі охочі – і ЗМІ, і окремі журналісти – вже можуть починати демонструвати свою майстерність та високий фаховий рівень.