Фестиваль «Кришталеві джерела» запрошує до участі в конкурсах

14.05.2013

ДО УЧАСТІ В ТВОРЧИХ ЗМАГАННЯХ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДИТЯЧІ, МОЛОДІЖНІ КІНО-, ТЕЛЕ-, РАДІО-, ФОТО-, СТУДІЇ ТА МЕДІА-ГУРТКИ ПРИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ І ПРОФЕСІЙНИХ КІНО-, ТЕЛЕКОМПАНІЯХ АБО СТУДІЯХ-ВИРОБНИКАХ, УЧНІ, СТУДЕНТИ, ФОТОМИТЦІ, ПРОФЕСІЙНІ ТВОРЧІ ОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ.

Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» оголошує прийом заявок на участь у конкурсах.

До участі в творчих змаганнях запрошуються дитячі, молодіжні кіно-, теле-, радіо-, фото-, студії та медіа-гуртки при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні творчі об’єднання для дітей і молоді.

Роботи можна подавати з 14 травня по 14 червня цього року на такі конкурси фестивалю:

1. Кіно- і телефільми (хронометражем до 30 хвилин на DVD), які оцінюватимуться у номінаціях:
● ігровий;
● неігровий;
● анімаційний.

2. Телепередачі (хронометражем до 30 хвилин на DVD, які оцінюватимуться у номінаціях:
● інформаційна;
● документально-публіцистична;
● культурно-мистецька.

3. Радіопрограми (хронометражем до 30 хвилин на CD), які оцінюватимуться у номінаціях:
● інформаційна;
● публіцистична;
● культурно-мистецька.

4. Фотороботи (не більше 4-х від кожного учасника, розміром 30 см х 40 см, без паспарту), які оцінюватимуться у номінаціях:
● портрет;
● пейзаж;
● жанрове фото;
● натюрморт;
● експериментальне фото.

Роботи, подані на конкурси, розглядатимуться у таких категоріях:
• молодша та середня вікові групи (до 14 років);
• старша вікова група (від 14 років);
• студенти;
• професійні митці (твори для дітей і про дітей).

Форми заявок на участь у конкурсах розміщені на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: у пункті меню «Фестивалі/конкурси». З докладною інформацією про умови участі можна ознайомитися в Положенні про фестиваль.

Заповнені форми заявок і творчі роботи просимо надсилати на адресу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: вул. Прорізна, 2, кімн. 501-а, м. Київ, 01601. Телефон для довідок: 278-75-75.

З метою оперативного опрацювання творчих доробків членами журі Фестивалю просимо подавати конкурсні роботи кіно- і телефільмів, телепередач і радіопрограм у п’яти копіях (на 5-ти компакт-дисках). Бажано також і фотороботи подавати в електронному вигляді (на диску).

За результатами першого відбірного етапу будуть визначені учасники «Кришталевих джерел-2013».