Фестиваль «Кришталеві джерела» буде проведено у Вінниці наприкінці серпня

01.03.2012

29 лютого 2012 року в приміщенні Національної ради відбулося перше в 2012 році організаційне засідання засновників Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».

Організатори Фестивалю – ними, окрім Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в особі Українського державного центру позашкільної освіти, Міністерство культури України в особі Державного агентства України з питань кіно, Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Національна спілка кінематографістів України, Національна спілка фотохудожників України і ГО «Фонд аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» – обрали Оргкомітет «Кришталевих джерел-2012» та визначилися з часом і місцем його проведення.

Цього року Фестиваль «Кришталеві джерела» проходитиме на Поділлі, у місті Вінниці, наприкінці серпня. Очолює Оргкомітет Фестивалю, як і минулого року, член Національної ради Оксана Єлманова.

Найближчим часом дирекція Фестивалю проведе зустріч із головами та членами журі та визначиться із датою оголошення конкурсу.

За нашими повідомленнями стежте на сайті Національної ради: www.nrada.gov.ua

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю
аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»


Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada