Фестиваль «Дитятко» запрошує до участі в конкурсах

19.09.2011

У вересні цього року під патронатом Харківської обласної ради та її голови Сергія Чернова вже втретє на Харківщині пройде ІІІ Міжнародний дитячий фестиваль «Дитятко». Він збере кращі дитячі телевізійні колективи не тільки України, а й Росії, Білорусі, далекого зарубіжжя.

Торік на фестивалі були представлені 200 телевізійні роботи. Переможцями стали дитячо-юнацька телестудія Мінського державного Палацу дітей та молоді (Білорусь), школа мультиплікації з Луганська, Харківська ОДТРК. Окремі призи отримали студія «Рожевий слон» із Донеччини, ТРК «Брест» (Білорусь), ТК «ОКО» з Харкова, телестудії та об’єднання з Києва та далеких Оренбуржжя і Сибіру.

Цього року кількість номінацій та конкурсів збільшено вдвічі. Передбачено шість основних номінацій: «Кращий ігровий фільм дитячої телестудії», «Кращий документальний фільм дитячої телестудії», «Краща програма новин дитячої телестудії», «Краща телепрограма дитячої телевізійної студії», «Кращий анімаційний фільм дитячої телестудії», «Краща телепрограма для дітей».

Журі також визначить переможців у особистих конкурсах: «Краща режисерська робота», «Краща операторська робота», «Кращий телеведучий», «Кращий тележурналіст» і «Кращий актор». Планується також визначити переможців у спеціальному творчому конкурсі, присвяченому 50-річчю першого польоту людини в космос.

Роботи приймаються до 15 серпня 2011 р. З Положенням про фестиваль можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради: www.oblrada.kharkov.ua/ukr/festival.