Чи є ейджизм в українських медіа? Запрошуємо до дискусії
9 Червня:13:30 - 14:30

Громадська організація «Український інститут медіа та комунікації» та Національна рада запрошують до розмови про видимість, стереотипи та досвід людей віком 60+ в інформаційному просторі. Круглий стіл «Чи є ейджизм в українських медіа?» відбудеться 9 червня о 13:30.
Під час круглого столу будуть презентовані результати дослідження на основі моніторингу медіа на наявність ейджистських практик і фокус-групових обговорень за участі людей старшого віку.
Запрошені до участі журналісти, представники громадського та державного сектору, донорської спільноти обговорять такі питання:
- Чи готові українські медіа системно висвітлювати тему людей старшого віку та говорити про ейджизм?
- Як подолати стереотипні рамки (фрейми) та упередження в матеріалах про вікову групу 60+?
- Ейджизм у редакціях: чи стикаються журналісти з дискримінацією за віком під час працевлаштування та роботи?
Круглий стіл проходитиме в гібридному форматі.
Для участі у заході заповніть реєстраційну форму та обов’язково вкажіть, чи ви будете присутні особисто, чи приєднаєтесь онлайн: https://forms.gle/iTFt2txvqRh8yxMT7
Адресу та посилання на Zoom-зустріч отримають лише зареєстровані учасники.
Круглий стіл організований ГО «Український інститут медіа та комунікації» у межах конкурсу малих грантів «Спроможні впливати», що реалізує Київський хаб прав людини у співпраці з Центром громадянських свобод, Норвезьким Гельсінським комітетом за підтримки уряду Норвегії. Партнери заходу – Національна рада з питань телебачення та радіомовлення і Комісія з журналістської етики.

